Dámske štýlové oblečenie – svadobná hostina

damske-stylove-oblecenie-svadobna-hostina

damske-stylove-oblecenie-svadobna-hostina

Dámske štýlové oblečenie – svadobná hostina

Jar je v plnom prúde, aj keď počasie hrá do karát skôr letu. A toto je presne obdobie, ktoré je najideálnejším a najvyhľadávanejším na usporadúvanie svadieb. Každú sobotu (a už nie sú výnimkou ani iné dni v týždni) sú kostoly a úrady plné svadobných hostí, neviest a ženíchov a práve svadba je obrovskou spoločenskou udalosťou, kde móda a trendy hrajú prím. Aké sú teda trendy tohto roku?

Zamerajme sa skôr na hostí, keďže tam si vieme ako na dlani pozrieť, čo momentálne hýbe módnym svetom. Takže čo si na tohtoročnú svadbu obliecť? Obtiahnuté šaty, športovo elegantný štýl, lacné ale módne kúsky?

Obdobie

V prvom rade by sme sa mali sústrediť na ročné obdobie, v ktorom sa svadba koná. Obliecť sa na svadbu v júni a v novembri by mal byť rozdiel minimálne v materiáloch. Zatiaľ čo leto dovoľuje trochu viac, väčšinou je teplo, volíme vzdušné materiály, pokojne aj kratšie strihy. Svadby v chladnejších mesiacoch by mali byť sprevádzané skôr hutnejšími látkami, honosnejšími, hrubšími. Jednak kvôli chladu a komfortu, ale taktiež z estetického hľadiska. Priehľadné letné látky nepôsobia práve vkusne počas chladného počasia.

Strihy

Leto je vždy o čosi benevolentnejšie, a preto si hostia môžu aj viac dovoliť. Hlavne, ak sa jedná o svadbu pod holým nebom a počas teplej letnej noci. Tu ide vždy aj bontón tak trochu do úzadia a karta sa stavia na pohodlie. Pretože ak máme v róbe stráviť horúci deň, celú noc, fotenie, tanec a ešte popritom aj reprezentatívne vyzerať, je dôležité zvážiť nie je len to čo sa nám páči, ale aj funkčnosť. Voľbou číslo jedna sú krátke letné strihy, vzdušné hodvábne látky, odhalené plecia a chrbát, u mužov zase pokojne voľnejší štýl, ľanové outfity a namiesto tesnej kravaty postačí iný výraznejší detail, napríklad vreckovka alebo opasok.

Novinky v svadobnej móde

Nedávnou svadbou princa Harryho a Megan sme mali svadobný dresscode v priamom prenose. Toto bola tá najvyššia liga, podľa ktorej sa riadi celý svet, a preto si pokojne môžeme vziať pár príkladov k srdcu, ktoré určite nebudú na škodu.

damske-stylove-oblecenie-svadobna-hostina

damske-stylove-oblecenie-svadobna-hostina

 

Čierna je dobrá

Dlho sa považovala za farbu smútočnú, ale to je už dávno passé. Nemala by na svadbách prevládať, ale little black dress sú vždy fajn a pri tejto farbe ide skôr o výraznejšie doplnky. Upútať by mali napríklad šperky alebo topánky s kabelkou. A nezabúdajme aj na cenu. Veľa krát platí, že najlacnejšie oblečenie zožne najväčší úspech!

Ten istý outfit viackrát

Potvrdila to aj princezná Kate Middleton pod zámienkou, že šaty boli pre ňu pohodlné a nechcela zatieniť nevestu, preto sa objavila v známej róbe. Úžasné gesto, ale aj uhoľ pohľadu. Ak máme obľúbený kvalitný kúsok, prečo by mal po jednom použití ostať zabudnutý v skrini?

Napriek všetkým trendom by malo ale platiť, že sa máme v svadobnom oblečení cítiť pohodlne, avšak s patričnou noblesou svadby hodnej a z úcty k novomanželom a ich dňu zvoliť svoje odevy adekvátne tomuto krásnemu okamihu:). A že stále neviete čo na seba? Vyskúšajte náš online sekáč. Za malý peniaz, v zľave, značkové kúsky, jedinečné modely.

 

Tagy :akcie, bazar s oblečením, bazar sk oblecenie, biele šaty, čipkované šaty, dámske oblečenie, damske saty, detske oblecenie, detsky bazar, detský second hand, elegantné oblečenie, hm sk, krasne saty, kraťasy, lacne kvalitne oblecenie, lacne moderne oblecenie, lacne oblecenie cez internet, letne dlhe saty, letne oblecenie, leto 2018, mikiny, mobil online, moda, modabazar, modne veci, najkrajšie šaty, nosene, obchod, obchod s oblečením, oblecenie, online second hand, pánske oblečenie, predaj, ruka hore, saty, šaty pre družičky, šaty s čipkou, second hand e shop, second hand online, secondhand, spoločenské oblečenie, sportove oblecenie, telefón, textile house, textile house kosice, textile house košice novy tovar, tielka, trendy oblečenie, tricko, vianoce, vtipné obrázky s textom, webmoda, zadarmo, zdarma, zľavy, značkový second hand, značkový second hand online