Módne trendy roku 2018

Trendy roku 2018

Trendy roku 2018

Módne trendy roku 2018

Každý rok v sebe nesie nové posolstvo a nevyhne sa tomu ani módny a textilný priemysel. Hovorí sa, že história sa opakuje a módny dizajn nie je výnimkou a tak sa nám cyklicky vracajú módne kúsky, ktoré tu už kedysi boli. Len v určitej zrenovovanej forme ovplyvnenej dobou, v ktorej žijeme. Tak čo nám prinesie rok 2018 ?
Rok je už zabehnutý a my sme sa už aj stotožnili so všetkým, čo nový rok prináša. Nové výzvy, nové možnosti, novinky na každom kroku. Móda je jedným z najhlavnejších trendsetterov a čuduj sa svete, ovplyvňuje aj mnohé ďalšie odvetvia. Vedeli ste napríklad, že mnohí motoristickí dizajnéri sa inšpirujú najzvučnejšími módnymi značkami a na základe aktuálnej módy robia svoje návrhy ?

Viac nájdete na našej stránke 🙂 https://secondhandonline.sk/obchod/

Čo nás čaká a neminie

Trendy sú dané už vopred a tento rok sa stretneme s množstvom kombinácií, veľkolepých doplnkov, nezameniteľných strihov a látok.
Bodky, pásiky, kvety, volány
Nesmrteľné, rovnako ako biela a čierna. V kombinácii s volánmi hocikde, kde si ich len viete predstaviť je to perfektný tip na aktuálne módne oblečenie. Kraťasy, letné šaty, spoločenské šaty, blúzky, košele, tričká,…sortiment je nekonečný.

Vtipné obrázky s textom

Tento trend sa teší obľube už dlhé roky a aj keď sa zdalo, že je určený pre mladšiu generáciu, dnes ho môžeme vidieť na ľuďoch v každom veku. Také veselé milé tričko alebo mikina vie celkom spestriť deň nielen vám, ale aj všetkým naokolo.

Vrstvenie

Je to vraj ideálny spôsob, ako sa vhodne obliekať v každom počasí. No okrem funkčnosti ide v móde aj o efekt a tak vrstvením rozumieme viditeľné odhalenie mnohých druhov oblečenia na sebe naraz. Tričká, košele, vesty, kabáty, šály, štucne, nadkolienky, pončo,….to všetko pokojne aj naraz.
Doplnky aj ponožky
Trošku kratšie nohavice a efektné chcené upriamenie na viditeľné ponožky. Tie by mali hrať rolu takzvaného rozbíjača celkového outfitu a neladiť s ničím. Veselé farby, ovocné či retro vzory, to všetko má zelenú.
Z prebiehajúcich aktuálnych trendov si určite nájdete niečo, čo sa vám, zapáči a zakomponujete to do svojho šatníka. Vôbec nemusíte hneď utekať na nákupy do Paríža a nakúpiť najdrahšie kúsky. Inšpiráciu môžete čerpať aj z bazárov, pretože sa tam často nájdu netuctové jedinečné a najmä lacné módne kúsky, ktoré rozhodne nik iný na sebe mať nebude.

 

 

Tagy : akcie, bazar s oblečením, bazar sk oblecenie, biele šaty, čipkované šaty, dámske oblečenie, damske saty, detske oblecenie, detsky bazar, detský second hand, elegantné oblečenie, hm sk, krasne saty, kraťasy, lacne kvalitne oblecenie, lacne moderne oblecenie, lacne oblecenie cez internet, letne dlhe saty, letne oblecenie, leto 2018, mikiny, mobil online, moda, modabazar, modne veci, najkrajšie šaty, nosene, obchod, obchod s oblečením, oblecenie, online second hand, pánske oblečenie, predaj, ruka hore, saty, šaty pre družičky, šaty s čipkou, second hand e shop, second hand online, secondhand, spoločenské oblečenie, sportove oblecenie, telefón, textile house, textile house kosice, textile house košice novy tovar, tielka, trendy oblečenie, tricko, vianoce, vtipné obrázky s textom, webmoda, zadarmo, zdarma, zľavy, značkový second hand, značkový second hand online